„Žilvitis“ turi naują vadovę

Keičiasi Karklėje įsikūrusios moksleivių vasaros stovyklos „Žilvitis“ vadovai. Pasitraukus ilgamečiam stovyklos direktoriui Broniui Kalvaičiui nuo vasario 1 d. stovyklos vairą perima 32 metų amžiaus vadybininkė Indrė Mikelionytė-Pranculevičienė.

Klaipėdos universiteto absolventė, „Žilvičio“ auklėtinė I. Mikelionytė-Pranculevičienė pastaruosius keletą metų vadovavo Alytaus kultūros centrui.

„Neatsiejamas su legendinės stovyklos vardu B. Kalvaitis nusipelnė nuoširdžiausios padėkos už energiją ir atsidavimą stovyklai bei ištisoms „Žilvičio“ auklėtinių kartoms, – stovyklos steigėjų vardu sako Regioninių profsąjungų federacijos pirmininkas Audrius Gelžinis. – Tikiuosi, kad energinga ir veržlių idėjų kupina naujoji stovyklos vadovė pratęs puikias tradicijas bei atneš naujų vėjų ir pozityvių permainų. Stovykla ir visos jos veiklos bus orientuotos į šeimų bei vaikų ugdymą ar poilsį“.

Naujoji direktorė teigia, kad bendrų pastangų dėka „Žilvitis“ po truputį taps modernesniu, atviresniu ir veiklą vykdyti žada ištisus metus.

„Esu įsitikinusi, jog stovykla nusipelnė turėti ne tik įsimintiną praeitį ir atsiminimus, bet ir kurti naują istoriją. Man tai – didelis iššūkis, reikia ne tik atnaujinti jau ne vieną dešimtmetį skaičiuojančius pastatus, bet pripildyti juos gyvybės rudenį, žiemą, pavasarį, puikus pavyzdys – jau nuo pernai stovyklos teritorijoje veikiantis lauko pedagogikos vaikų darželis. Stovykla turi būti atvira – ir vaikams, ir šeimoms, bendruomenei, čia veiks ir dienos stovyklos šaltuoju metų laiku, ir kūrybiniai užsiėmimai šeimoms. Minčių ir idėjų yra daug, tačiau tam reikia ne tik laiko, lėšų, bet svarbiausia – žmonių palaikymo“, – pranešime cituojama I. Mikelionytė-Pranculevičienė.

Jau netrukus bus kviečiama registruotis į 2022 m. „Žilvičio“ sezono vasaros stovyklos pamainas. Šiemet planuojama organizuoti nebe tris, bet net penkias pamainas po dešimt dienų.