SIENLAIKRAŠTIS

  • Siekis atkreipti dėmesį į ŽŪM perkėlimą – ar tai atneš ekonominės naudos?

    Prieš Žemės ūkio ministerijos perkėlimą protestuojančios profesinės sąjungos surengė žygį iš Kauno į Vilnių. Ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojai siekia atkreipti dėmesį į ministerijos perkėlimą, kuris esą neatneš jokios ekonominės naudos, o tėra rinkimų pažadų pildymas. Kitą savaitę turėtų aiškėti, kur tiksliaii Kaune Žemės ūkio ministerija įsikurs Žemės ūkio ministerijos padalinys Kaune duris atvėrė…

  • Profsąjungos pareikalavo detalios analizės, ar verta kelti ŽŪM į Kauną

    Žemės ūkio ministerijai (ŽŪM) pavaldžių įstaigų profsąjungos nori, kad būtų atlikta detali analizė dėl ministerijos perkėlimo į Kauną. Kaip Eltai sakė Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) profsąjungos pirmininkas Audrius Gelžinis, esminis profsąjungų pasiūlymas – atlikti sąnaudų ir naudos analizę, kuri, anot A. Gelžinio, dabar nėra atlikta. „Šiandien iš ryto turėjome jungtinį pasitarimą trys profsąjungos – NŽT,…