RPF patirtis pristatyta Europos profesinių sąjungų atstovams

Vilniuje vykusiame tarptautiniame Europos profesinių sąjungų konfederacijos ETUC seminare „Capacity-building for Digital Trade Unionism“ buvo pristatyta RPF patirtis ir mūsų gerosios praktikos pavyzdžiai.

ETUC patarėjas Tom Shannon seminaro dalyvius supažindino su skaitmeniniais sprendimais, taikomomis praktikomis ir galimybėmis.

Aida Ponce Del Castillo, ETUI instituto mokslininkė, prezentavo Bendrųjų asmens duomenų reglamento nuostatas ir taikymo praktikas, pasidalino praktine informacija kaip reglamentas padeda ginti dirbančiųjų teises ir interesus, pristatė naujausius asmens duomenų pažeidimų atvejus ir pasekmes darbdaviams.

RPF pirmininkas Audrius Gelžinis seminare perskaitė pranešimą „Profesinės sąjungos ir kūrybiškumas“, bei supažindino kolegas su federacijos veikla. Ypatingo dėmesio susilaukė RPF organizuotas Kreivų veidrodžių žygis, itališkas streikas ir Youtube kanale transliuotų RPF filmukų serija.

Renginyje dalyvavo atstovai iš Prancūzijos, Belgijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos profesinių sąjungų.

ETUC yra didžiausia Europoje profesinių sąjungų organizacija jungianti 93 nacionalines profesinių sąjungų federacijas iš 41 šalies.